“Vatandaşlarımızla birlikte yeni bir Kızıltepe inşa edeceğiz”

Mardin’in Kızıltepe Belediyesine başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Hüseyin Çam, “Bütün vatandaşlarımızla birlikte yeni bir Kızıltepe inşa edeceğiz” dedi.

“Vatandaşlarımızla birlikte yeni bir Kızıltepe inşa edeceğiz”
Yayınlama: 07.11.2019

Kızıltepe ilçesinde “Mardin Cumhuriyet Başsavcılığınca terör örgütü PKK’ya yönelik yürütülen soruşturma kapsamında İçişleri Bakanlığınca “silahlı terör örgütüne üye olma” suçundan dolayı geçici bir tedbir olarak görevden uzaklaştırılan Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’ın yerine Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, göreve başladı.

Görevlendirmenin ilçe halkına hayırlı olmasını dileyen Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, ‘Hiçbir ayrım gözetmeksizin herkese kaliteli hizmet sunmanın gayreti içerisinde olacaklarını vurgulayıp, önceliğimiz vatandaşlarımızın en iyi şekilde hayatlarını sürdürmelerine olanak sağlamak olacak. İhtiyaçlarımızı çok kısa sürede belirleyip, önceliklerimizi tespit edeceğiz’ dedi.

Kızıltepe’nin büyük ve potansiyeli yüksek bir ilçe olduğunu ifade eden Kaymakam Çam şunları kaydetti:

Mardin Büyükşehir Belediyesi ile koordineli şekilde, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ın destekleriyle merkezden kırsala ilçenin bir an önce hak ettiği hizmete ulaşmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Kızıltepe’nin menfaati için çaba sarf edeceklerini belirten Çam   “ Vatandaşların yaşam kalitesini yükselterek, insan odaklı, katılımcı, yenilikçi bir yönetim anlayışıyla, adaletli, verimli ve etkin şekilde hizmet sunmak amacıyla büyük özveri ile çalışacağız, belediyenin tüm kaynakları milletin hizmetine sunulacak. Vatandaşlardan toplanan vergiler başka yerlere değil, halka hizmet olarak geri dönecek. Kızıltepe’nin hak ettiği konuma ulaşabilmesi için gerçekten el birliğiyle taş koymaya çalışacağız. Bu şehir için taş üstüne taş koyan herkes bizim için kutsaldır. Bütün vatandaşlarımızla birlikte yeni bir Kızıltepe inşa edeceğiz. Yolumuz uzun ve yapacaklarımız çok inşallah Kızıltepe halkının da gayreti ve duasıyla güzel bir Kızıltepe inşa edeceğiz. Bu konuda Sayın Valimizin bizi buraya uygun görmesi Sayın İçişleri Bakanımızın bu hususta bize verdiği görevi en iyi şekilde yapmak için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.