Eğitimci Yazar Serdar Toptaş’ın 2. Kitabı “Son Şarkımsın’’ raflarda yerini aldı

Eğitimci Yazar Serdar Toptaş’ın ilk kitabı olan “Aşkı Senin Rengine Boyadım” adlı 1. Kitabından sonra 2. Kitabı da ‘’Son Şarkımsın’’ Gülbey yayınlarıyla raflardaki yerini aldı.

Eğitimci Yazar Serdar Toptaş’ın 2. Kitabı “Son Şarkımsın’’ raflarda yerini aldı
Yayınlama: 19.08.2021

Daha önce Aşkı Senin Rengine Boyadım” adlı kitabı yazan Toptaş’ın ikinci kitabı olan ’Son Şarkımsın’’ kitabı raflarda yerini aldı. Eğitimci Yazar Serdar Toptaş’ın  ’Son Şarkımsın’’  kitabı 216 sayfadan oluşuyor. Yazar Toptaş’ın 2’ inci kitabı için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi.

Serdar TOPTAŞ –

1978 Elazığ / Sivrice doğumlu. İlk/Orta ve Lise Eğitimini Sivrice de yaptıktan Sonra Yüksek öğrenimini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde yaptı. Bir çok ilde Milli Eğitim müdürlüklerinde görev yaptıktan sonra 27/Temmuz/2021 tarihinde Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü Olarak atanmış olup, halen görevine devam etmektedir. Edebiyat dünyasına “Aşkı Senin Rengine Boyadım” roman tarzı kitabı İle giriş yapan yazar Serdar TOPTAŞ’ın “ Son Şarkımsın” isimli roman tarzı ikinci kitabı ise yakın blr zaman da okuyucular için raflarda yerini alacaktır. Yazarın ayrıca bir çok yayınlanmamış şiiri, Eğitim ve Toplum sosyolojisi ile ilgili bir çok makalesi bulunmaktadır.

Eğitimci Yazar Serdar Toptaş’ın yeni kitabına ulaşmak için:

https://www.kitapyurdu.com/kitap/son-sarkimsin/589351.html&manufacturer_id=199769
https://www.bkmkitap.com/serdar-toptas-93469
https://www.bkmkitap.com/son-sarkimsin
https://www.eganba.com/yayinevi/gulbey-yayinlari
https://www.kitapvadisi.com.tr/son-sarkimsin

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.