Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı İstifa Etti

AK Parti Kızıltepe ilçe Başkanlığı görevini iki yıla aşkın süredir sürdürmekte olan Mali Müşavir Mehmet Aydın Yücedağ, ilçe başkanlığı görevinden istifa etti.

Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı İstifa Etti
Yayınlama: 01.01.2020
Düzenleme: 01.01.2020 15:33

Uzun yıllar AK Parti Kızıltepe ilçe yönetiminin farklı kademelerinde görev yapan ve İlçe kurucuları arasında yer alan Mehmet Aydın Yücedağ istifa ettiğini açıkladı.

İstifasına ilişkin yazılı bir açıklama yapan Yücadağ, “ Değerli hemşehrilerim saygı değer kardeşlerim; Genel Merkez ile yapmış olduğum istişareler neticesinde 7. Olağan kongrede aday olmama kararı almış bulunmaktayım. Büyük bir onur ve şerefle yürütmüş bulunduğum Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı görevinden bugün itibariyle istifa etmiş bulunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan siyaset yaptığı müddetçe kendisine hizmet etmeye devam edeceğimi partimin bir neferi olarak çalışacağımı bilmenizi isterim. Teşkilatımızın tüm kademelerine, Muhtarlarımıza kanaat önderlerimize, STK ve kadir şinas Kızıltepe halkına şahsıma vermiş oldukları destekten ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Görevim süresince istemeyerek kırmış olduğum hemşehrilerimden özür diler hepinize saygılar sunar hakkınızı helal etmenizi isterim” ifadelerine yer verdi.

Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce de AK Parti Midyat İlçe Başkanı da kongrede aday olmayacağını duyurarak istifa kararını açıklamıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.