Fenerbahçe’den Fenerbahçe’ye sponsorluk

1907 Fenerbahçe Derneği, 2021/2022 futbol sezonu için Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı’nın forma kol sponsoru oldu. İSTANBUL (İGFA …

Fenerbahçe’den Fenerbahçe’ye sponsorluk
Yayınlama: 03.03.2022

1907 Fenerbahçe Derneği, 2021/2022 futbol sezonu için Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı’nın forma kol sponsoru oldu.

İSTANBUL (İGFA) – Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Espor takımlarının yapılanmasında önemli bir görev üstlenen 1907 Fenerbahçe Derneği, Kadın Futbol Takımı’na forma kol sponsoru olarak Fenerbahçe Spor Kulübü ile yeni bir birlikteliğe imza attı.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya ve 1907 Fenerbahçe Derneği Genel Sekreteri Cenk Soner katıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kadınlara ve kız çocuklarına örnek olmak, onların sporun her alanında en güçlü şekilde var olabilmesini sağlamak adına hayata geçirdiği Kadın Futbol Takımı’na her türlü desteği vermek için yola çıkan 1907 Fenerbahçe Derneği, Zenatha Goeieman Coleman’ın transferinde de sponsorluk desteği sağladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Türk sporunun en önemli markası ve Türkiye’nin en çok şampiyon olan kulübü olarak bu sene kadın futboluna önemli yatırımlar yaptıklarını söyledi. Amaçlarının kadınlara ve kız çocuklarına örnek olmak, onların sporun her alanında en güçlü şekilde var olabilmesini sağlamak olduğunu kaydeden Kızılhan, “Kadınlar ve kız çocukları için ortaya koyduğumuz tavır; 1907 Fenerbahçe Derneği’nin desteğiyle daha da güçlü şekilde öncü ve örnek olmaya devam edecek. 1907 Fenerbahçe Derneği’ne teşekkür ediyor; bu anlaşmanın başarılarla taçlanmasını, şampiyonluklar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.