Evlilik hazırlığı yapan genç kız, nükseden hastalığına yenik düştü

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle iki ameliyat olduktan sonra bayram günü rahatsızlığı yeniden nüksederek hastaneye kaldırılan Ebru Bahadur, nükseden hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti. Evlilik hazırlığında olan 23 yaşındaki Ebru, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Evlilik hazırlığı yapan genç kız, nükseden hastalığına yenik düştü
Yayınlama: 23.07.2022

Kızıltepe’de yerleşik olan Bahadur Ailesine mensup Kızıltepe’nin tanınan müzisyenlerinden Şeyhmus Bahadur’un kızı Ebru Bahadur (23)Geçtiğimiz yıl yaşadığı rahatsızlığın ardından Beyin Tümörü teşhisi nedeniyle Ankara’da tedavi altına alındı.

Bir süre süren tedavinin ardından yapılan ameliyatla sağlığına kavuşan Ebru Bahadur, normal yaşamına döndü ve sağlığına kavuşarak evlilik hazırlıklarına başladı.

Geçtiğimiz ay nişanlanarak kuracağı yuvasının hazırlığını yaparken yeniden nükseden rahatsızlığıyla Ankara’da ikinci kez ameliyata alındı.

İkinci ameliyatı masasına yatan ve başarıyla gerçekleştikten ameliyatından sonra da yaşama tutunma mücadelesini elden bırakmadan sağlığına kavuşan Ebru Bahadur, bayram günü aniden fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Kaldırıldığı Kızıltepe’deki Özel Hastanede sağlık durumunun ciddiyeti nedeniyle yoğun bakım ünitesinde yaşam destek cihazlarına bağlı olarak yaşayan Ebru Bahadur, yaşama mücadelesini kaybetti.

Evlilik hazırlığı yaparken rahatsızlığı nükseden Ebru’nun ani vefatı ailesini, yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Gözyaşları arasında toprağa verilen merhume Ebru Bahadur için Kızıltepe Abdulkadir Dündar Taziye evinde taziye kuruldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.