Yediiklim eğitim yayınları sahibi kimdir, Yedi iklim eğitim yayınları kurucu kim, Yedi iklim Münir Çelik Kimdir,  Münir Çelik nereli?

Yedi iklim yayın evi sahibi kim? Yedi iklim yayıncılık kime ait? Yedi iklim Münir Çelik Kimdir,  Münir Çelik nereli soruları sosyal medyada KPSS’de çıkan soruların Yediiklim deneme soruları ile aynı olduğuna ilişkin bir takım iddialar sonrası merak edilmeye başlandı.

Yediiklim eğitim yayınları sahibi kimdir, Yedi iklim eğitim yayınları kurucu kim, Yedi iklim Münir Çelik Kimdir,  Münir Çelik nereli?
Yayınlama: 02.08.2022
Düzenleme: 02.08.2022 21:05

Yayın yönetmenliğini Ali Haydar Haksal’ın yaptığı Yedi İklim dergisi aylık Edebiyat Dergisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk edebiyatında oldukça önemli bir yere sahip olan Yedi İklim Dergisi 1987 yılında yayın hayatına başladı. Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Nuri Pakdil, Rasim Özdenören, Akif İnan, Cahit Zarifoğlu, Erdem Bayazıt, Alaeddin Özdenören, Ebubekir Eroğlu, Arif Ay, Kâmil Eşfak Berki gibi önemli isimlerin öncü olduğu dergi bugüne kadar gelmiştir.

Yediiklim yayınçılık ne zaman kuruldu?

KPSS, ALES, YDS, SPK, GYS, İŞ GÜVENLİĞİ, POLİS AKADEMİSİ, JANA ile faaliyet gösteren bir de Yediiklim yayınları bulunmakta. 

Yediiklim yayıncılık internet sitesinde kurum hakkında şu ifadeler yer almakta: “2003 senesinde yola koyulduğumuz yayıncılık yaşantımıza ilk olarak dergilerimizle adım attık. Yediiklim ailesi olarak yayınlarımızla ve kadrolarımızla kurulduğumuz günden bu yana ulaştığımız noktadan ve kaliteden ödün vermeksizin amaçlarımız doğrultusunda hep daha yükseklere ve daha iyiye ulaşmayı amaç edindik. İnsan emeğine ve zamanına değer vererek ticari kaygılardan çok başarılı olmayı ve öğrencilerimizi başarıya ulaştırmayı temel ilke edindik.

Yenilikçi ve birliktelik ruhuyla Yediiklim dershaneleri ve yayınları olarak sizlerle birlikte yola çıktık. Yedi ayrı bölgeden, yedi ayrı iklimden beslenerek farklılıkların zenginlik olduğu düşüncesiyle bir senteze ulaşarak yurdumuz coğrafyasının yedi bölgesinde insan odaklı olmayı ve adaylarımızın hedeflerine giden yolda onlara yol arkadaşı olmayı amaç edindik. Bünyemizde siz değerli öğrencilerimiz sayesinde her rengi ve her iklimi taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.