Yeni Başkanın ilk icraatı “Rüşvet alan da veren de melundur” tabelası

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede belediye binasının girişine, “Rüşvet alan da, veren de mel’undur” hadisinin üzerinde yer aldığı tabela astırdı.

Yeni Başkanın ilk icraatı “Rüşvet alan da veren de melundur” tabelası
Yayınlama: 13.09.2022

Bir süre önce istifa eden Abdulkadir Tutaşı’nın yerine AK Parti’nin meclis üyeleri arasında seçilen Mehmet Tatlıdede’nin ilk icraatı belediyenin girişine “Rüşvet alan da veren de melun’dur” hadisi şerifinin yazılı tabelayı astırmak oldu.

AK Parti’li Artuklu Belediye binasına “Rüşvet alan da veren de melundur” tabelası asıldı.

Hatırlanacağı üzere bir süre önce “sağlık sorunlarını” gerekçe göstererek istifa eden eski Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’nın yerine AK Partili meclis üyeleri arasında Mehmet Tatlıdede seçilmişti.

Başkan Tatlıdede, verdiği ilk mesajında ortak akıl ve şeffaf yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini işaret etmişti.

Vatandaşlar tabelanın asılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken Başkan Tatlıdede, “Göreve geldikten sonra yeni bir sayfa açtık. Millete hak hukuk çerçevesinde hizmet edeceğiz. Tabi bu yolda zaman zaman yanlış yapan insanlar olabiliyor. Artık yeni bir defter açtık. Bunu herkesin bilmesi lazım. Daima şiar olarak belirlediğimiz ortak akıl ve şeffaf yönetim anlayışıyla inşallah hep birlikte yaratacağımız bir belediyecilik anlayışını tesis edeceğiz. Tevazu samimiyet ve gayretle yürüttüğümüz bu kutlu yolu bundan sonraki süreçte de aynı şekilde yürütmeye devam edeceğiz. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun bizler tüm Artuklu’yu kucaklayacak ve hizmeti ön plana çıkaracak belediyecilik anlayışıyla yola devam edeceğiz. Çünkü biz biriz, beraberiz ve hep birlikte Artuklu’yuz.”dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.