Emre Olur kimdir, Emre Olur nerelidir, Emre Olur mesleği nedir, Emre Olur kaç yaşında evli mi, Emre Olur yakalandı mı?

Sedat Peker’in sağ kolu olarak bilinen Emre Olur’un Türkiye’ye getirildiğini gazeteci Erk Acarer açıkladı. Peki Emre Olur kimdir, Emre Olur nerelidir, Emre Olur mesleği nedir, Emre Olur kaç yaşında evli mi, Emre Olur yakalandı mı?

Emre Olur kimdir, Emre Olur nerelidir, Emre Olur mesleği nedir, Emre Olur kaç yaşında evli mi, Emre Olur yakalandı mı?
Yayınlama: 17.09.2022

Gazeteci Erk Acarer sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Sedat Peker’in sağ kolu Emre Olur‘un Türkiye’ye getirildiğini açıkladı. Acarer paylaşımında şu ifadeleri kullandı: 

Sedat Peker cephesinde yeni ve önemli gelişme! Peker’e yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiler çemberin daraldığını gösteriyor. Kamuoyunda basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur, 3 gün önce Arnavutluk’tan B.A.E’ye geçiyor.

Üç gün sonra, oturum işlemlerini tamamlamak için devlet dairesine çağrılıyor.Ama işlemleri yapılmıyor.Önce Sırbistan aktarmalı uçakla Arnavutluk’a yollanıyor.Önceden haber verildikleri anlaşılan Türk yetkililer,onu oradan teslim alıp bu sabah itibarı ile Türkiye’ye getiriyor.

Emre Olur, Türk televizyoncu ve bilgi güvenliği uzmanıdır. Olur, mafya lideri Sedat Peker’in başdanışmanı olarak tanınmıştır. Bilgi güvenliği alanında çalışmalar yürüten Olur, Beyaz TV ve Flash TV gibi kanallarda sık sık yorumculuk ve programlar yapmıştır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.