Kaymakam Çıdıroğlu: Amacımız halka hizmet etmek, halkla bir araya gelmek

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu başkanlığında kırsal mahalle muhtarlarıyla Muhtarlar Binasında muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Çıdıroğlu: Amacımız halka hizmet etmek, halkla bir araya gelmek
Yayınlama: 10.10.2022
Düzenleme: 10.10.2022 00:45

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, kırsal mahallelerdeki eksikliklerin tespit edilerek çözümüne yönelik yürütülecek çalışmalarla ilgili olarak 54 Kırsal Mahalle Muhtarı ile toplantıda bir araya geldi.

Kaymakam Fatih Cıdıroğlu’nun konuşmalarıyla başlayan toplantı, muhtarların kendini tanıtması ve muhtarı oldukları kırsal mahallelerinde bulunan eksiklikleri dile getirmesi ile devam etti.
Amacımız halka hizmet etmek, halkla bir araya gelmek olduğunu vurgulayan Kaymakam Cıdıroğlu,

 “Kızıltepe’miz büyük bir ilçe geçmiş dönemlerde elbette birtakım çalışmalar yapılmış ancak günümüzde de halkımıza en iyi hizmetin götürülmesi için problemlerin ve aksaklıkların en kısa sürede çözüme kavuşturulması için imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Amacımız halka hizmet etmek, halkla bir araya gelmek. Hane ziyareti, esnaf ziyareti yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Haftada bir gün yetiştirebildiğimiz ölçüde kırsal mahalle ziyareti yapacağız orada halkla bir araya gelip istek, talep ve önerileri halkın ağzından dinleyeceğiz. Kırsal mahallelere baktığımızda Kilitli Parke Taşı, Asfalt Yol Yapımı, Çöp Konteyneri, Taziye Evi ve Mezarlık yapımı, Su ve Kanalizasyon ihtiyaçları öncelikli ve çoğunlukta. İmkanlarımız dahilinde bu ihtiyaçları karşılamaya çalışacağız.” dedi.

Toplantıda özellikle Kilitli Parke Taşı, Asfalt Yol Yapımı, Çöp Konteyneri, Taziye Evi ve Mezarlık yapımı, Su ve Kanalizasyon konuları ele alındı.

Toplantıya; Kaymakamlık ve Belediye Kurum Müdürleri ile EDAŞ, MARSU yetkilileri ve AK Parti İlçe Başkanı Bülent Şahin katıldı.

Toplantı tüm kırsal mahalle muhtarlarının talep, şikayet ve önerilerini dile getirmesi ile beraber kurum müdürlerinin talep,  şikayet ve önerilerinin imkanlar dahilinde yerine getirilmesi hususları da dikkate alınarak toplantı sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.