Mardin 1969 Spor’da yeni Başkan Rıdvan Aşar Oldu

Bölgesel Amatör Lig ( BAL) 1. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Mardin 1969 Spor’un Kulüp Başkanı Ekrem Sümer’in oğlunun sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa etmesinin ardından kulübün yeni başkanı Rıdvan Aşar oldu.

Mardin 1969 Spor’da yeni Başkan Rıdvan Aşar Oldu
Yayınlama: 10.11.2022
Düzenleme: 11.11.2022 23:37

Mardin 1969 Spor’un Kulüp Başkanı Ekrem Sümer, oğlunun sağlık sorunları nedeniyle başkanlık görevinden ayrılmasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna yönetim kurulunda yer alan Rıdvan Aşar getirildi.

Başkanlık görevine gelen Aşar yaptığı açıklamada, iki sezondur yöneticilik yaptığı Mardin 1969 Spor kulübü için yeniden elini taşın altına koymam gerektiği bilincine vardığını belirtti.

Rıdvan Aşar açıklamasında şunları söyledi:

“Öncelikle armamıza ve renklerimize gönül veren taraftarımıza ve Mardin halkına hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Ekrem Sümer Başkanımızın oğlunun sağlık sorunları nedeniyle bu kutlu görevden affını talep ettikten sonra Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş, güzide kulübümüzün 24 saat geçmeden bu görevi layıkıyla yapacak yeni bir başkana ihtiyaç duyulduğunu dile getirdi. Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş’ın isteği üzerine ben de iki sezondur yöneticilik yaptığım Mardin 1969 Spor kulübümüz için yeniden elimi taşın altına koymam gerektiği bilincine vardım. 24 saat geçmeden yeni bir yönetim belirleyerek bu şanlı arma için mücadele edeceğimizi dile getirdim. Başta bana inanan ve güvenen Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş ve Ekrem Sümer’e teşekkürlerimi iletiyorum.  Bu yola benimle beraber çıkan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Cümlelerimi bitirmeden önce değerli Mardinspor taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum; Arkadaşlarımızla beraber Mardinspor’a sevgi iklimi getireceğiz. Mardinspor’u güzel günlere taşımak için el ele sırt sırta vermeye hazırız. İnşallah hep beraber çok güzel işler başaracağız.Son olarak; Ekrem Sümer Başkanımızın oğluna geçmiş olsun dileklerimi iletir ve yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.”

Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar olurken yönetim kurulunda görev dağılı ise şu şekilde oldu:

Başkan Yardımcısı Rıdvan Aktürk, As Başkan Mehmet Dursun, Sayman Necmeddin Nas, Kulüp Sekreteri Fuat Kalkan, Futbol Şube Sorumlusu Baki Can, Tesis Sorumlusu Mehmet Öter, Alt Yapı Sorulusu Kamuran Talan- Nihat İlhan, Basın Sözcüsü Aziz Beşer, Taraftar Sorumlusu Metin Kerelti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.