Berdan Mardini: Adaya giderken çantama tayt koydum

Son dönemde tayt polemikleri ile gündeme gelen Berdan Mardini, Survivor yarışmacılarından biri olmayı başarmıştı. Dominik’e doğru yola çıkmak için geldiği havalimanında görüntülenen Mardini, hiç kimseden korkusu olmadığını açıkladı. Adaya giderken yanına tayt alan Mardini, yarışmada asla ağlamayacağını ve iddialı olduğunu söyledi.

Berdan Mardini: Adaya giderken çantama tayt koydum
Yayınlama: 09.01.2023
Düzenleme: 13.01.2023 20:56

Ünlü şarkıcı Berdan Mardini, Survivor 2023 yarışması için Dominik’e giderken yola çıktığı havalanında objektiflere yansıdı. Basın mensupları ile sohbet eden Berdan Mardini, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.Son zamanlarda sosyal medyada spor yaparken tayt giydiği paylaşımları ile gündeme gelen ve çok konuşulan Mardini, “Ada’ya giderken tayt koydum tabii ki, neden koymayayım. ‘Berdan Taytini’ yapsak kimse giymez ama . Ben yorumlar ile eğleniyorum ve gülüyorum ya. Beni alay konusu yapmaya çalışıyorlar ama aslında ben onlarla kafa buluyorum. Hakaret konusuna varmadığı sürece kendimi biliyorum. Ben bir erkeğim, kadın değilim. Giyebileceğim şeyler var, giymeyeceğim şeyler var. Kendimi biliyorum yani. Benim için sorun yok. Konuşmak isteyen konuşsun.” dedi.

Survivor’ın bu seneki kadrosunda bulunan yarışmacılar ve kazanma planı hakkında da konuşan Berdan Mardini, “Hiç kimseden korkum yok. Gayet de yaşça büyüğüm herkesten. Saygı ve sevgi çerçevesinde bir yarışma olsun inşallah. Evden çıkarken beni ağlattılar. Hapishaneye gitmiyoruz yani. Dizi setine gidiyorum gibi düşünüyorum. Çocuklarımız ve kendi geleceğimiz için bir kazanç sağlayacağız. Özlediğimde de kimse için ağlayacağımı zannetmiyorum. Bazı yarışmacılar her şeye ağlıyorlar ya ona da uyuz oluyorum, işi bileceksin. Survivor eşittir SirMardini” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.