Kahraman: Seslerimiz bir olacak, sandıktan çığlık çıkacak

Mardin bağımsız milletvekili adayı Mehmet Vejdi Kahraman, seçim çalışmaları kapsamında Midyat ve Derik ilçelerini ziyaret etti.

Kahraman: Seslerimiz bir olacak, sandıktan çığlık çıkacak
Yayınlama: 10.05.2023

Mardin bağımsız milletvekili adayı Mehmet Vejdi Kahraman, 14 Mayıs tarihinde yapılacak Milletvekili genel seçimi çalışmalarını sürdürüyor. Pazar günü gerçekleştirdiği mitin ve yürüyüş ile dikkatleri üzerine çeken Kahraman mahalle ve köy ziyaretlerinin yanı sıra ilçe ziyaretlerine de devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Midyat ve Derik ilçelerini ziyaret etti.

Midyat ve Derik ilçelerini ziyaret eden Mardin bağımsız milletvekili adayı Mehmet Vejdi Kahraman burada vatandaş, esnaf, STK ve kanaat önderleri ile bir araya gelerek Mardin’in ve halkın adayı olarak destek istedi.

Halkın 14 Mayıs’ta Mardin’in geleceğini ipotek altına almak isteyen zihniyete dur diyeceğini belirten Kahraman, “ “Uyutulan değil Uyandıran Midyat geliyor Midyat Estel’deki kıymetli esnafımızı ziyaret ettik. Uyutulan değil Uyandıran Midyat geliyor. Midyatlı hemşerilerim her şeyin farkındadır. 14 Mayıs sabahını sabırsızlıkla bekliyorlar. El ele gönül gönülle hep birlikte Midyat ve Mardin için mücadeleye devam. Derik ilçemizde Esnaf ve Halkımızı ziyaret ettik. Derik halkı ve esnafı 14 Mayıs’ta Mardin’in geleceğini ipotek altına almak isteyen zihniyete ‘Dur!’ diyecek.. Tüm halkımıza ve esnafımıza göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederim. Seslerimiz bir olacak, sandıktan çığlık çıkacak. Yol da bizim, yolcu da… Dün olduğu gibi bugünde sizlerle olmaktan onur duyuyorum. Zeytin diyarı güzel ilçemiz Derikteyiz.. Benim safım, halkımın safıdır. Mardin’in geleceğini 5 yıl daha ipotek altına almak isteyen bir avuç mutlu azınlık değil.. Bu böyle biline.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.