Kaymakam Cıdıroğlu, mahalleleri tek tek gezerek talep ve sorunları dinliyor

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, mahalle mahalle gezerek, vatandaşlarla bir araya geliyor.

Kaymakam Cıdıroğlu, mahalleleri tek tek gezerek talep ve sorunları dinliyor
Yayınlama: 08.08.2023

İlçeye bağlı 183 mahalleyi tek tek ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu vatandaşların sorunlarını ve taleplerini birinci ağızdan dinliyor.

Ziyaretler sırasında, eğitimden altyapıya, sağlıktan çevre düzenlemesine kadar geniş bir yelpazede ortaya çıkan sorunlar ile öneriler dile getirilirken Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, bugünkü mesaisini Aşağı Azıklı, Yoldere, Üçevler, Yukarı Azıklı ve Çınarcık mahallelerine ayırdı.

Kaymakam Cıdıroğlu, göreve geldikleri günden bu yana, vatandaşların ihtiyaçlarını ve sorunlarını yakından takip ederek çözüm bulmanın en öncelikli görevlerin biri olduğunu söyledi.

Kızıltepe’nin daha aydınlık yarınlara ulaşması için elbirliğiyle çaba gösterdiklerini belirten Kaymakam Cıdıroğlu, “Bu amaçla, Kızıltepe’nin merkez ve kırsal mahallelerini tek tek gezerek, sorunlarını birinci ağızdan dinliyoruz. Altyapı eksikliklerinden, eğitim ve sağlık hizmetlerine, tarım desteklerinden, yol sorunlarına kadar her konuda vatandaşlarımızın yanındayız. Amacımız vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve mahallelerimizin daha yaşanabilir bir hale gelmesini sağlamaktır.” dedi.

Mahalle sakinlerinin samimi ve içten taleplerine kulak veren Kaymakam Cıdıroğlu, her bir sorunu ayrıntılı bir şekilde not aldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.