Ferhat Lojistik, Kıtaların Yıldızı Ödülüne layık görüldü

Genç MÜSİAD tarafından, ülke ekonomisine ihracat yaparak katkı sunan gençlerin sayısını artırmak ve ihracata daha fazla teşvik etmek amacıyla verilen “Altın Konteyner İhracat Ödülleri” gecesinde Kıtaların Yıldızı Ödülü kategorisinde Mardin firması Ferhat Lojistik,  ödüle layık görüldü.

Ferhat Lojistik, Kıtaların Yıldızı Ödülüne layık görüldü
Yayınlama: 09.08.2023

35 yaş ve altı genç ihracatçıların çeşitli kategorilerde ödüllendirildiği Türkiye’nin ilk ve tek ödül töreni olma özelliğine sahip olan “Altın Konteyner İhracat Ödülleri” MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Ödül töreni, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, MÜSİAD Genel Başkanı Asmalı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Ahmet Güleç, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarının ardından, Genç MÜSİAD genel merkez ve şubelerinden gelen başvurular sonucunda 2022 ihracat rakamları dikkate alınarak toplamda 13 kategoride 37 ödül sahibini bulurken 29 yıllık deneyimiyle uluslararası taşımacılık sektöründe öncü bir rol üstlenen Mardin firması Ferhat Lojistik (Grup) ödül töreninde Kıtaların Yıldızı Ödülüne layık görüldü.

erhat Lojistik adına ödülü alan firma temsilcisi Ferhat Aydoğan, “Öncellikle Ferhat Lojistik olarak, ihracat sektöründeki katkılarımızın tanınmasından dolayı duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bu ödül, uzun yıllar boyunca süregelen yoğun çalışmalarımızın ve kararlılığımızın bir yansımasıdır. Ödül, sadece firmamızın değil, aynı zamanda Mardin şehrinin de başarısını simgeliyor. Ekibimizin özverili çabaları ve iş ortaklarımızın güveni olmadan böylesine büyük bir başarı elde edemezdik. Altın Konteyner İhracat Ödülleri’nden aldığımız bu prestijli ödül, bize motivasyon ve gurur kaynağı olmaya devam edecek. Ferhat Lojistik olarak, global pazardaki değişimlere uyum sağlayarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.