MHP Kızıltepe ilçe Başkanı Tezdönen, güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kızıltepe İlçe Başkanlığı olağan kongresi yapıldı. Kongrede Mehmet Şirin Tezdönen yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

MHP Kızıltepe ilçe Başkanı Tezdönen, güven tazeledi
Yayınlama: 05.09.2023

MHP ilçe başkanlığı olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Mehmet Şirin Tezdönen yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.

Kızıltepe MHP ilçe teşkilatında 54 Yıl sonra yapılan ilk seçimli kongre olan Kızıltepe olağan ilçe Kongresine MHP il başkanı Mehmet Bozkuş, MHP 1. sıra adayı Ferhan Bozkuş, STK temsilcileri il-ilçe teşkilatları ile partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede güvenoyu sağlayarak MHP İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Şirin Tezdönen, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin kongreler için gönderdiği mesajı okudu.

Mesajında, MHP ve Cumhur İttifakı’nın bu seçimlerde muvaffak olduğunu, Türk milletinin de “zillet ve hezimet siyasetine geçit vermediğini” belirten Bahçeli, ilçe teşkilatlarına mesajında; ”Biliniz ki hepinizle iftihar ediyor, hepinizi bağrıma basıyorum. Yenilenmiş kadrolarla, tazelenmiş umutlarla, tahkimi yapılan hedeflerle, perçinlenmiş birlik ve kardeşlik ruhuyla 31 Mart 2024 Seçimlerine hazırlanacağız, merkezi yönetimle yerel yönetimler arasında tam bir uyumun sağlanması için elimizden gelen her çabayı göstereceğiz. ‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. ‘İstikrar ve Hizmet İçin, Uyumlu Yönetimle, Umutlu Geleceğe’ ulaşacağız. ‘Merkezden Yerele, İstikrarı Bozmadan Umuda Doğru’ yol alacağız. Bunları hep birlikte yapacağız ve elbette başaracağız” ifadelerine yer verdi. Kongrenin ardından MHP İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Şirin Tezdönen’i partililer tebrik ederek başarı dilerken Tezdönen Kongreye katılan konuk ve partililere teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.