Kızıltepeli hayırsever iş adamı, kış öncesi 10 öğrencinin yüzünü güldürdü

Kızıltepeli hayırsever işadamı Azim Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan İlhan, kış öncesi 10 bin çocuğa kışlık mont ve bot yardımında bulundu.

Kızıltepeli hayırsever iş adamı, kış öncesi 10 öğrencinin yüzünü güldürdü
Yayınlama: 04.12.2023

İlhan, kırsal mahalle ve köylerdeki okullarda eğitim gören öğrenciler başta olmak üzere ilçedeki ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık mont ve bot yardımında bulunmak istediğini belirtti. Yapılan çalışma sonucunda; ihtiyaç sahibi belirlenen 10 bin çocuğun, beden ve ayak numaraları da tek tek yazıldı.

Hayırsever İlhan tarafından temin edilen kışlık mont ve botlar, hazırlanan listeye göre okul idarecilerine teslim edildi. İhtiyaç sahibi öğrenciler, bu yardımla birlikte soğuk kış günlerinde okul yolunda üşümeyecek.

Vilayetler Birliği İlkokulu Müdürü Adnan Kaplan, hayırsever iş insanı Orhan İlhan’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Her yıl geleneksel olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirilen ve büyük bir mutluluk şölenine dönüşen ‘Evlatlarımıza Kışlık Giyim İhtiyacı’ tahsis edilmesi noktasında büyük bir özveri ile gerçekleştirilen organizasyon bu yılda 10 bin evladımız ile gerçekleştirildi. Mardin ve ilçelerinde yapılan bu örnek organizasyon ile çocukların bot ve mont ihtiyaçları karşılanarak kışı sıcak ve sağlıklı bir şekilde geçirmeleri için güzel bir adım atılmış oldu.”dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.