Alocars Mehanıe Car Servıces, Kızıltepe’de hizmete giriyor

Otomotiv satış sonrası servis hizmetleri konusunda Türkiye’nin yeni nesil servis hizmeti markası Alocars Mehanıe Car Servıces sektörün bölgedeki deneyimli firması birlik oto servis girişimi ile artık çok yakında Kızıltepe ‘de hizmete girecek.

Alocars Mehanıe Car Servıces, Kızıltepe’de hizmete giriyor
Yayınlama: 05.03.2024
Düzenleme: 05.03.2024 16:37

2021 yılının son çeyreğinde faaliyetlerine başlayarak kısa süre içerisinde büyümesi ve şebeke ağını hızla geliştirmesi ile dikkat çeken Alocars Mechanice Services Mardin Kızıltepe’de çok yakında hizmet vermeye başlayacak.

Alocars Genel Müdürü Volkan Dizen yaptığı açıklamada “ Alocars Mechanice Car Servisler Sektörün yayıncılık başta olmak üzere birçok farklı alanlarında 20 yıla yakın süredir hizmet veren Otolife grubuna bağlı olarak oluşan Türkiye ‘nin yeni nesil araç bakım zincir markasıdır. Bildiğiniz üzere ülkemizde otomotiv satış sonrası hizmet pazarı yetkili servisler ve oto sanayiler üzerine kurulu. Ancak; hayatın her alanında olduğu gibi bu noktada da beklentiler ve ihtiyaçlar hızla değişiyor. Tüketiciler yüksek maliyetlerden kaçınırken kaliteli hizmet istiyor. Alocars’ı tam da bu noktadaki ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla kurduk. Kaliteli, garantili, ekonomik, donanımlı ve kurumsal hizmet anlayışımızın değerli Mardin ve bölge halkı tarafından da kısa sürede fark edileceğine hiç şüphem yok. Oluşan şubelerimizin geçmiş sektör deneyimleri ve tecrübeleri bizler için çok önemli. Mardin ilimiz yapılanmamızda sektörde önemli tecrübeleri olan Kızıltepe ilçemizin tecrübeli firmalarından Birlik Oto Servis ile yollarımızı birleştirdik. Tecrübelerini ve hizmetlerini kurumsal bir marka ile bütünleşerek devam ettirmek isteyen Birlik Oto Servis’e markamızı tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Hedeflerimiz doğrultusunda yakın bir süre sonra fiziksel olarak yepyeni bir oluşum ile bölge halkına çok daha geniş ve konforlu bir alanda hizmet vereceğiz. Servislerimizde tüketiciler ve araç sahipleri yetkili servis kalitesinde ancak çok daha ekonomik hizmet almanın avantajını yaşıyorlar. Alocars Mechanıce Car Services Mardin’e hayırlı olsun “dedi.   

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.