Hayırsever iş adamından Kızıltepe’deki ihtiyaç sahiplerine 100 bin TL’lik bağış

Kızıltepeli Genç İş adamı İbrahim Kösen, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Kızıltepe’de ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında kullanılmak üzere Kızıltepe Diyanet Vakfı Başkanlığı Hesabına 100 Bin Tl bağış desteğinde bulundu.

Hayırsever iş adamından Kızıltepe’deki ihtiyaç sahiplerine 100 bin TL’lik bağış
Yayınlama: 01.04.2020
Düzenleme: 01.04.2020 19:23

Merkezi Ankara’da bulunan ve yurt dışında inşaat alanı üzerinde faaaliyetlerini sürdüren Kösen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Genç İşadamı İbrahim Kösen, Kızıltepe’de ihtiyaç sahibi ailelere Gıda yardımı desteğinde kullanılmak üzere Kızıltepe Diyanet Vakfı Başkanlığı Hesabına 100 Bin Tl bağış desteğinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın acıkladığı “Milli Dayanışma Kampanyası” öncesi Mardin’de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere bin gıda kolisi ve kaymakamlık vakfı üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere 500 bin lira bağış desteğinde bulunan DEKİNSAN Grup’un sahipleri Kızıltepeli İşadamları, Hasan Keleşoğlu ile babası Kenan Kösen’in ardından Kızıltepe’ye bir destekte Kösen Grup Yönetim Kurulu Başkanı – AK Parti 27. Dönem Milletvekili adayı olan Genç işadamı İbrahim Kösen’den geldi.

İşadamı İbrahim Kösen, DEKİNSAN Grup’un kurumsal kimliğiyle yapılan bağışın ardından bugün “Kösen Ailesi” adına Kızıltepeli ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 100 Bin TL’lik bağışını Kızıltepe Diyanet Vakfı başkanlığı hesabına yatırdı.

İş dünyasının, bu süreçte maddi getiriden çok bu dönemi en az yarayla atlatmak için ülkenin ve insanların geleceğini gözeterek çalıştığını Olağanüstü bir dönemden geçildiğini ve millet olarak dayanışmanın vakti olduğunu kaydeden KÖSEN Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kösen “Bu zor zamanda bütün imkanlarını seferber eden devletimizin yanındayız. Cumhurbaşkanımızın başlattığı milli dayanışma kampanyasında KÖSEN Grup olarak ‘ben de varım’ diyerek, imkanımız nispetinde bu süreçten etkilenen Kızıltepeli ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize yardımcı olmak istedik. Bu sıkıntılı günleri dayanışma içerisinde, birbirimize ve devletimize yardım ederek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.