DOLAR 7,6949
EURO 9,1342
ALTIN 419,06
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Mardin 12°C
Parçalı Bulutlu
Mardin
12°C
Parçalı Bulutlu
Çar 13°C
Per 15°C
Cum 7°C
Cts 12°C

Olağan Kongrede Güven Tazeleyen Kılıç’ın Yönetimi Belli Oldu

AK Parti Mardin İl Başkanlığı 7’nci Olağan Kongresi’nde güven tazeleyerek İl Başkanlığı görevine devam eden Faruk Kılıç’ın yönetimindeki isimlerde belli oldu.

Olağan Kongrede Güven Tazeleyen Kılıç’ın Yönetimi Belli Oldu
18.01.2021

Delegelerin oylarına sunulan listede; Yaş sınırı nedeniyle önümüzdeki günlerde AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevi sona erecek olan Ahmet Özkan yeni yönetim listesinde yer alırken, Artuklu Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulunmuş olan Gülbahar Mavidemir ile Ana Kademe Kadın Kolları İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş olan Arzu Kösesoy, İş adamı Şakir Nuhoğlu’nun oğlu Mehmet Nuhoğlu da yeni listeye ismini yazdıran isimler arasında yer aldı.

AK Parti 7. Olağan Kongresi’nde yeni yönetim listesi ve kurullara seçilen yeni üyelerin isimleri şöyle sıralandı:

Abdülhakim Dündar, Abdurahman Gezgin, Ahmet Özkan, Ali Olgaç, Arzu Kösesoy, Ayla Çoktan, Behzat Demirkol, Av. Çelebi Araz, Duygu Erdolu, Ekrem Sümer, Erdal Yay, Erdinç Çeçen, Fazıl Düdük, Gülbahar Mavidemir, Hadra Tırpan, Hasan Akdemir, Hatip Çelik, Hikmet Bülent Gözü, İlhamettin Belek, Josef Göksun, Lokman Karaman, Mahmut Bilben, Mehmet Kaya, Mehmet Nuhoğlu, Mehmet Beşir Güneş Mehmet Edip Ayanoğlu, Mehmet Kamil Mungan, Mehmet Yaser Akdağ, Mehmet Zeyni Çifçi, Muharrem Çakar, Mustafa Özkan, Necat Yıldırım, Nezir Yıldız, Orhan Çeçen, Önder Duyan, Salih Çelik, Sayma Teker, Seher Tekin, Selim Elçioğlu, Sıtam Saruhan, Suud Karakuş, Şehmuz Sayat, Şükran Aksin, Tacettin Kantaş, Ümran Bişi, Vahap Alma, Veysel Şimşek, Yavuz Baydur, Yılmaz Başboğa

Yönetim Kurulu Yedek:

Şehmus Akın, Abdurrahim Altay, Gültekin Bumanhan, Muhammed Melik İlhan,  Emrah Çiçek, Şefik Acar, Muhammet Fatih Özmen, Sadiye Yücesoy, İrfan Yıldızoğlu, Abdurahman Kepenç, Mehmet Faruk Çeçen, Sevim Ağır, Muhammet Örnek, Şifa Şinego, Kübra Ürün, Serhat Malgir, Metin Altun, Mehmet Karadeniz, Nasreddin iliş, Mehmet Emin Hatipoğlu, Abdulcelil Çiftçi, Mehmet Hadi Aslan, Sevilay Meraller, Hamza Kıdır, Süleyman İbrahimoğlu

İl Disiplin Kurulu Asil:

Şeyhmuz Akbacı, Faruk Acabey, Hasan Ak, Asım Gündüz, Hıdır Özer

İl Disiplin Kurulu Yedek:

Rıfat Aydın, Fatih Dönder, Ahmet Cengiz,

Demokrasi Hakem Kurulu Üyeliği

Mahmut Bilbay, Bedrettin Ağılday, Mehmet Salih Ayhan

 İl Demokrasi Hakem Kurulu Yedek: Ümmühan Kaya, HASAN ANIL,

Büyük Kongre Delegeliği

Faruk Kılıç, Esengül Aydın Sancar, Ahmet Özkan, Muammer Güler, Mehmet Erdoğan, Bülent Şahin, Serdar Bağış, Abdulkadir Tutaşı, Veysi Şahin,

Büyük Kongre Delegeliği Yedek:

Atilla Yarış, Mehmet Latif Özel, Süleyman Karahan, Mehmet Zeki Yetiştiren, Mehmet Beşir Kılıç

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.