Sanayi ve Teknoloji Mardin İl Müdürlüğüne Yılmaz Altındağ Atandı

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan yeni kararnameyle 5 yıldır Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği görevini sürdüren Yılmaz Altındağ, Sanayi ve Teknoloji Mardin İl Müdürlüğüne atandı.

Sanayi ve Teknoloji Mardin İl Müdürlüğüne Yılmaz Altındağ Atandı
Yayınlama: 14.04.2020

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Mardin İl Müdürlüğüne 5 yıldır DİKA Genel Sekreterliği görevini yürüten Yılmaz Altındağ atandı. DİKA Genel Sekreterliğinden istifa eden Altındağ, önümüzdeki birkaç gün içinde yeni görevine başlayacağı ifade edildi.

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan yeni kararnameyle Sanayi ve Teknoloji Mardin İl Müdürlüğü görevine atanan Yılmaz Altındağ, gerçekleşen atmaya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz 5 yıllık süre içerisinde Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreterliği görevini ajansımızın vizyon projeleri ile devletimize ve milletimize var gücümle katkı sunarak tamamlamış olup Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle tevdi edilen yeni görevime atanmış bulunmaktayım. İlk günkü hizmet aşkı ve heyecanla görevime devam edeceğimi halkımıza ve basın mensuplarına bildirmek isterim. Rabbim bizleri mahcup etmesin” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.