Mardin Park Hastanesi, Mardin Park Hastanesi kimindir, Mardin Park Hastanesi sahibi kimdir?

Mardin Merkez Artuklu ilçesinde tek özel hastane olarak ön plana çıkan Mardin Park Hastanesi, Mardin Park Hastanesi kimindir, Mardin Park Hastanesi sahibi kimdir? Soruları büyük merak uyandırıyor.

Mardin Park Hastanesi, Mardin Park Hastanesi kimindir, Mardin Park Hastanesi sahibi kimdir?
Yayınlama: 07.07.2022
Düzenleme: 07.07.2022 00:31

2009 Yılında kurulan Mardin’in ilk özel hastanesi olan Özel MARDİNPARK HASTANESİ, sektöründe hizmetin çıtasını yükseltecek, tatlı bir rekabetin kıvılcımı olarak başladı sağlıktaki yolculuğuna. Sağlık konusunda hedeflerini her zaman yüksek tutan, bu hedeflere büyük bir kararlılıkla ilerleyen ve ulaştığı her hedeften sonra yeni bir hedefe odaklanan, sağlıktaki kalite anlayışıyla her geçen gün gelişen, gücüne inanan, kadrosuyla birlikte sektöründe dünya kalitesini bu ülkenin insanlarına ulaştırabileceğinin bir kanıtı oldu.

ÖZEL MARDİNPARK HASTANESİ’NDE ;

Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren: 6 VIP Süit,25 tek kişilik oda 12 çift kişilik oda 16 Erişkin Yoğun Bakım Yatağı, 20 Yeni doğan Yoğun bakım küvezi 22 özel, toplam 130 yatak ile birlikte ayrıca misafirlerimiz için konforlu geniş lobiler ve her türlü yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını giderebileceği kafeteryası da bulunmaktadır.

Özel Mardin Park Hastanesinde; Anestezi ve Reanimasyon, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Nöroşirurji (Beyin cerrahisi), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi, Üroloji, Biyokimya, intaniye (enfeksiyon hastalıkları ), radyoloji dallarında hizmet verilmektedir.

Özel MardinPark Hastanesinde , HEPA Filtreli, pozitif basınçlı, modern cihazlarla donanımlı ameliyat salonu mevcut olup; MardinPark Hastanesinde her türlü ameliyat profesyonelce yapılmaktadır. Genel yoğun bakım ve Yeni doğan yoğun bakım ünitelerimizde üstün bir yaklaşımla hizmet verilmektedir. Ayrıca her an doğuma hazır iki adet doğum salonumuzun yanında doğum yapacak hastalarımız için özenle tasarlanmış “doğum sancı salonumuz “ hazır olarak bulunmaktadır.

Özel MardinPark Hastenesi’nin acil servisinde;

24 saat hizmet veren uzman doktorları, hemşireleri, diğer sağlık personelleri ve tam donanımlı ambulansları ile kesintisiz olarak, bir ekip anlayışı içinde yürütülen ve kısa zamanda ulaşılabilir olması esas tutulan bir hizmet anlayışı ile her zaman hazır bulunmaktadır.

Evet… Özel MardinPark Hastanesi kaliteli hizmet vermek için sürekli çalışmakta, Sektördeki son teknolojiyi tüm Güneydoğu Anadolu bölgesi hizmetine sunarak, profesyonel kadrosu ile sağlık sektörüne öncülük etmektedir. Tıpkı ilk günkü olduğu gibi; ‘’Gücümüze inanan, geleceğe doğru bizimle aynı hedeflere bakan ve aynı heyecanı paylaşan kadromuza’’ fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.