Milletvekili Demirkaya, Almanya’da çeşitli ziyaretlerde bulundu

TBMM’nin çalışma programı çerçevesinde Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Almanya’da yaşayan vatandaşlarla bir araya gelmek için Almanya’nın Hannover eyaletine giden AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Hannover’de çeşitli temaslarda bulundu.

Milletvekili Demirkaya, Almanya’da çeşitli ziyaretlerde bulundu
Yayınlama: 15.01.2023

Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) programı kapsamında Almanya’da yaşayan vatandaşlarla çeşitli temas ve programlarda bir araya gelmek üzere TÜrkiye Büyük Millet Meclisi’nce görevlendirilen AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, çalışma programı kapsamında Almanya’da yaşayan Mardinlilerle bir araya geldi.

Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ’ın da refakat ettiği ziyaret programı çerçevesinde Hannover Hava Limanı’nda Hannover Başkonsolosu Gül Özge Kaya, ile STK temsilcileri tarafından madalyalarla karşılandılar.

İlk ziyaretini Hannover Başkonsolosluğuna gerçekleştiren Demirkaya ve beraberindekiler, Hannover Başkonsolosu Gül Özge Kaya ile konsolosluk çalışanlarından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Demirkaya ve beraberindekiler daha sonra Hannover’de Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Hannover Şubesi’nde, Hannover İlim ve İrfan Camii Derneği’nde görüş alışverişinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.