Hacı Şakiroğulları tesislerinde şampiyonluk yemeği

Mardin 1969 Spor’un ana sponsoru Hacışakiroğulları Group tarafından futbol, teknik heyet ve yöneticilere ihtar yemeği verdi.

Hacı Şakiroğulları tesislerinde şampiyonluk yemeği
Yayınlama: 15.04.2023

Mardin eski Milletvekili Opr. Dr. Mahmut Duyan ve Hacışakiroğulları Group Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Duyan, Bölgesel Amatör Lig 1. Grup’ta namağlup olarak grubunda şampiyon olan Mardin 1969 Spor futbolcu ve yöneticilerine Hacı Şakiroğulları Fabrika tesislerinde iftar yemeği verdi.

Sezon başından beri 14 takım arasında mağlubiyet almadan sıyrılan Mardin 1969 Spor, son maçını Yeşil Varto Spor ile yaptı. Attığı gol ile 3 altın değerinde puan alan Mardns 1969 Spor grup şampiyonluğunu erken ilan etti. Sezon sonunda 65 puan ile grubunun lideri olan Mardinspor, play Off hazırlıklarını sürdürüyor. Mardin Eski Milletvekili Mahmut Duyan ve kardeşi Kenan Duyan’ın ortak olduğu Hacı Şakiroğluları Un Fabrikasının sponsorluğunu üstlendiği Mardin 1969 Spor, Hacı Şakiroğulları tesislerinde iftar yemeğinde ağırlandı.

Mahmut Duyan, takımın play off mücadelesini de başarı ile gerçekleştireceğini belirterek, “Takımdaki futbolcularımızın bireysel olarak teknikleri yüksek, takım olarak da iyi ve güçlü bir performansa sahip. Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü’nün akılcı ve deneyimli yönetimi, yöneticilerin ve taraftarın maddi ve manevi destekleri ile birleşince istenilen sonuca ulaşıldı. Play off ta başarılı bir sonuç alınacağına inanıyorum. Birkaç takviye ile mevcut takım 3.Lig’de üst sıralarda oynayabilecek durumda. Mardin için şimdilik 3.Lig yeterli diye düşünüyorum. Bugün futbolcular, yöneticiler ve teknik heyet ile şampiyonluk yemeği yedik. Sporculardan play off şampiyonluğu sözü aldık” dedi.

Yemeğe, Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar, OSB Başkanı Nasır Duyan, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan, Uncular Derneği Başkanı Veysi Duyan, Tekstilciler Derneği Başkanı Ahmet Azun, Kenan Duyan, Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, futbolcular ve teknik kadro katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.