40 gün önce anne olmuştu: Genç öğretmen kalbine yenildi

Mardin’in Artuklu ilçesindeki Noter Cevdet Altun Ortaokulu’nda görevini tamamladıkatn sonra İngilizce öğretmeni olarak Aydın Efeler ilçesine atandı. 1 buçuk ay önce bir bebek dünyaya getiren Tuba Günaydınoğlu hayatını kaybetti.

40 gün önce anne olmuştu: Genç öğretmen kalbine yenildi
Yayınlama: 23.09.2023

Edinilen bilgiye göre, kısa bir süre önce Mardin Adliyesi’nden görev yapan İsmail Günaydınoğlu Aydın Adliye’sine, Mardin’in Artuklu ilçesindeki Noter Cevdet Altun Ortaokulu’nda İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Tuba Günaydınoğlu da Aydın’ın Efeler ilçesindeki Dr. Fevzi-Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu’na atandı. 40 gün önce bir bebek dünyaya getirdiği öğrenilen Tuba Günaydınoğlu fenalaştı.

Eşi İsmail Günaydınoğlu tarafından 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine eve gelen sağlık ekipleri Günaydınoğlu’na ilk müdahaleyi yapılarak Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı.

Kalbine Yenik Düştü

Kalp krizi geçirdiği belirlenen Günaydınoğlu doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Günaydınoğlu’nun acı haberini alan eşi ve sevenleri yasa boğuldu. Tuba öğretmenin cenazesinin Elazığ’ın Sün Köyü Mehdi Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.