Kızıltepe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni hizmet binasına kavuştu

Bir buçuk dönümlük alanda 900 metre kare alan üzerinde 2 katlı olarak inşa edilen yeni hizmet binası, 65 personelle hizmet verecek.

Kızıltepe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni hizmet binasına kavuştu
Yayınlama: 10.03.2020

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde, uzun yıllar Halk Eğitim Merkezi ek binasında hizmet veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni hizmet binasına taşındı.

Sanayi Mahallesi’nde bir buçuk dönümlük alanda 900 metre kare alan üzerinde 2 katlı olarak inşa edilen yeni hizmet binasında bir konferans ile toplantı salonu, müdür ve şube müdürleri odaları ile milli eğitim hizmet birimleri yer alıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde ilçe müdürü, 5 şube müdürü ve yaklaşık 65 personel görev yapacak.

Binanın fiziki yetersizliği nedeniyle yeni bir hizmet binasına ihtiyaç duyduklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan, ilçe kaymakamlığı ve il milli eğitimin desteği ile yeni hizmet binalarına kavuştuklarını aktardı.

Yeni hizmet binasının en az 20 yıl ilçeye hizmet verecek kapasitede olduğunu ifade eden Aslan, yeni hizmet binasının ilçeye hayırlı olmasını temenni ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Burcu dedi ki:

    Hayirli olsun kiziltepe ye ama böyle binalara önem verene kadar okullara baksalar ya okullar berbat ogrencilerimizin sagliği söz konusu çocuğumun gitti okul da bir lavaboya bakayım dedim o günden beri midem bir türlü duzelmedi buna bir el atmalı yetkililer