Gelecek Partisi İl Başkanlığı, vatandaşlara maske dağıttı

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Emin İlhan, Mardin’de vatandaşları ziyaret ederek, Covit-19 virüsünden korunmaları için maske dağıtımında bulundu.

Gelecek Partisi İl Başkanlığı, vatandaşlara maske dağıttı
Yayınlama: 14.04.2020
Düzenleme: 14.04.2020 23:56

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanlığı, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Mardin’in Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde maske dağıttı.

Korona virüsünün etkisini sürdürdüğü bir dönemde vatandaşların virüsten korunabilmesi için önleyici tedbir olarak maske takmaları gerektiğini kaydeden Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Emin İlhan, vatandaşlardan sosyal mesafeyi korumaları ve mümkün olduğunca dışarı çıkmamalarını istedi.

 27 bin 500 maske dağıtımını gerçekleştirdiklerini belirten Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Emin İlhan, “Hükümet; Covid-19 virüsüne karşı alınan tedbirleri açıklarken; toplu taşımalar, marketler, pazar yerleri ve bunlara benzer vatandaşların toplu olarak bulunduğu alanlarda maske takılmasının zorunluğu olduğunu beyan etmiştir.  Ama bu gelişmenin ardından halkın maskeye erişiminde ciddi sıkıntılar olmuştur. Hükümetin göstermiş olduğu yöntemlerle kısa süre içinde sonuca varılmıyor ve bunun akabinde halkın maske temini sıkıntılı bir hal almıştır. İşte bu yüzden Gelecek Partisi Mardin İl Başkanlığı olarak halkımızın bu sorununa bir nebze faydalı olmak için ücretsiz olarak maske dağıtımına başladık. Bu anlayışla en ücra mahalde bulunan vatandaşlarımızın ayağına kadar maske ulaştırmaya çalışacağız. Bu zorlu sürecin inşallah en kısa sürede geçmesini ve halkımızın tekrar eski günlerdeki gibi sağlıklı bir hayata ve aydınlık bir Geleceğe kavuşmasını yüce Allah’tan temenni ederiz. Her şey Mardin’imizin Geleceği için” ifadelerini kullandı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.