TOBB ve Kızıltepe Ticaret Borsasından eğitime destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB önderliğinde, Kızıltepe Ticaret Borsası katkıları ile ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerine kırtasiye yardımı yapıldı.

TOBB ve Kızıltepe Ticaret Borsasından eğitime destek
Yayınlama: 30.09.2022
A+
A-

Kırtasiye Malzemesi ve Okul çantası dağıtmak üzere Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin tarafından Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bilen’e teslim edildi.

Eğitime verilen desteğe ilişkin açıklamada bulunan Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin, şunları kaydetti: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin katkılarıyla da her sene geleneksel hale getirmiş olduğumuz öğrencilerimize dağıtılmak üzere; Öğrencilerimize Okul Çantası ve Kırtasiye yardımında bulunuyoruz. Yoksul ve Muhtaç öğrencilerimizi Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce tespit ederek Kırtasiye ve Okul çantası dağıtılacaktır. Geleceğimizin teminatı olan Öğrencilerimizin aynında olduk ve yanlarından olmaya devam edeceğiz. Üniversitelerde okuyan öğrencilere de burs yardımında bulunduklarını Kızıltepe Ticaret Borsası olarak, şuan üniversitelerde okuyan Üniversite Öğrencilerime burs vermekteyiz. Bu bursu muhtaç olan öğrencilerimize kontenjan olarak ayırmışız. Bunları sürdürmeye devam ediyoruz.”  

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.